Apie mus

 Stovyklos organizatorė: Aurelija Matulevičiūtė


 

Esu akordeonistė, akordeono atlikimo meno pedagogė. 2014m baigiau Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, žinias tobulinau Suomijoje (Sibelijaus Akademija), Italijoje (Vičencos Konservatorija) bei meistriškumo pamokomis su dėstytojais iš įvairių Europos šalių. Studijų metais intensyviai dalyvavau muzikiniuose konkursuose bei festivaliuose (Lietuvoje, Lenkijoje, Bulgarijoje, Latvijoje, Estijoje, Italijoje). Esu nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatė.

 Vėliau pasinėriau į muzikinę atlikėjos karjerą. Koncertavau po Europą ir bendradarbiavau su įvairiais žmonėmis, tokiais kaip Čiurlionio kvartetas, grupė „Aerosmith“, Alejandro Escobar, Mirko Guadagnini, Giovanni Frison ir kiti. Esu buvusi muzikinių konkursų komisijos narė.

Kaip pedagogė dirbau įvairiose muzikos institucijose Italijoje ir Lietuvoje (gimnazijoje/licėjuje, muzikos mokyklose, „Professional Music Institute“ institute, kuris ruošia profesionalius muzikantus, stojančius į muzikos konservatoriją ar akademiją). Mokau akordeono specialybės, ansamblinio grojimo ir orkestro, solfedžio ir muzikos teorijos.

Ilgą laiką teikusi džiaugsmą žmonėms savo koncertais ir pamokomis, nusprendžiau tuo neapsiriboti. Muzika turi ypatingas galias atpalaiduoti žmogų, padėti jam susikaupti, padėti suprasti savo emocijas ir jas subalansuoti. Tai yra puikus būdas komunikuoti su aplinkiniais. Muzika išlaisvina ir mokina žmogų improvizuoti, eksperimentuoti. Suprasdama šias muzikos sąvybes, labai norėjau padėti žmonėms, kurie išgyvena jiems sunkų gyvenimo laikotarpį. Būdama pedagoge žinau, kaip sunkiai vaikai išgyveno šį karantino laikotarpį. Taip gimė idėja paruošti terapinę stovyklos programą, kuri padėtų vaikams suprasti savo patirtus išgyvenimus ir pasijusti geriau.

Spustelėkite čia